XS
SM
MD
LG
XL
Arapgir Spor Kulübü
08.11.2019

Sigorta Diyarı

Sigorta Diyarı dürüst, güvenilir, yasal, etik ve müşteri odaklı çalışmayı temel amaç edinmektedir.Vizyonumuz dinamik kadromuz ile kaliteli hizmet sunmak bu sayede etkin, karlı ve güçlü bir sigorta acentesi olmaktır.

Şirketimiz uzman ve deneyimli kadrosuyla, müşterilerini bilgilendirmek, sigortacılık hakkında bilinçlendirmek, ihtiyacı olanı doğru  belirlemek ve talebi karşılayacak ürünü sunmak konusunda çözümleyici ve yönlendirici bir rol üstlenerek, müşteri odaklı bir yaklaşımı benimser. Hızlı ve eksiksiz hasar ödemesi, maksimum hizmet sigortacılığı anlayışı, sektör genelindeki diğer hizmet sağlayıcılarla irtibatları, teknoloji kullanımı, eğitimi ve sürekli ürün ve hizmet geliştirme kabiliyetiyle  farklılığını ortaya koyar.

 


VİZYONUMUZ


Sigorta Diyarını, sigortaya ihtiyacı olan herkesin tercih edeceği sigorta markası yapmak, sigortacılıkta ulaşılan ve referans gösterilen değerimizi daima muhafaza etmektir.


MİSYONUMUZ


Sigortacılık sektörünün gelişimine katkıda bulunmak, müşteri için en güvenilir ve en uygun şirket olarak bilinmek ve ülkemiz için katma değer yaratmak.Web Sitesini Ziyaret Et

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım